Kariéra

Staň sa súčasťou tímu vizionárov, pre ktorých inovácie nie sú len planým slovom.
Tvoríme budúcnosť a chceme ju tvoriť s tebou.

Nie sme len zamestnanci...

Ľudskosť EVPÚ sa odzrkadľuje v podobe, ktorá sa skrýva na našich pracoviskách, vytvárajúc tak srdce a dušu tejto organizácie. Každá kancelária, dielňa a laboratórium nesie v sebe jedinečný príbeh a kultúru ľudí, ktorí v týchto priestoroch spolu pracujú a žijú, mnohokrát dlhé roky. Vytvárame si vzťahy, ktoré presahujú hranice kancelárskeho života. Zaujíma ťa, aké by to bolo byť súčasťou EVPÚ rodiny?

Sme viac ako len firma - sme rodina

Skvelé je, že sa na seba vzájomne môžeme spoľahnúť, kedykoľvek prísť za kýmkoľvek a riešiť čokoľvek, čo potrebujeme. Organizačne sme rozdelení do tímov, takže spätná väzba je rýchla. Každý z nás má v nej svoje miesto, ale napriek tomu máme možnosť robiť si veci po svojom.

Naše hodnoty

Sme slovenská firma, ktorá sa môže pochváliť svojou dlhoročnou tradíciou. Od svojho vzniku veríme, že kvalita a oddanosť nás vedú k úspechu.

Spoľahlivosť

Naša spoločnosť je synonymom spoľahlivosti pre našich zamestnancov. Sme stabilným zamestnávateľom, ktorý sa stará o Vašu kariéru.

Zanietenie

Podporujeme Váš plamienok Vášho zanietenia a odhodlania. Sme presvedčení, že váš entuziazmus je hnacou silou pre našu spoločnú úspešnú budúcnosť.

Rodina

Vytvárame atmosféru, v ktorej sa cítite ako súčasť veľkej rodiny. Naše prostredie podporuje spoluprácu, vzájomnú podporu a zdravé pracovné vzťahy.

Inovácie

V našej spoločnosti sa stretáva tradičná hodnota s modernými myšlienkami. Podporujeme inovácie a kreativitu, aby sme spoločne dosahovali úspech.

História

Naša dlhoročná história hovorí sama za seba. Sme hrdí na naše dedičstvo a kultúru, ktorá nás formovala do toho, čím sme dnes. Je to pevný základ, na ktorom budujeme budúcnosť.

EVPÚ očami zamestnancov

Tatiana Vojteková

Po skončení strednej školy som našla svoje miesto v spoločnosti EVPÚ, začínajúc ako chemický laborant. Časom som mala príležitosť prejsť na pozíciu nákupcu, kde som našla svoje uplatnenie. V EVPÚ vidím výhodu oproti iným firmám v tom, že sa vždy snaží nájsť riešenia, ktoré zamestnancovi vyhovujú a to ma naozaj teší!

Marek Kováč

Pracovať v EVPÚ pre mňa znamená byť súčasťou mladého kolektívu s víziou a jasným cieľom. Súčasťou oddelenia výskumu a vývoja som viac ako 10 rokov. Neustále tu získavam nové skúsenosti, zároveň svojimi znalosťami prispievam k vylepšovaniu a tvorbe nových produktov. A to je presne to, čo som vždy hľadal, a preto som veľmi rád, že stále môžem byť súčasťou tohto tímu.

František Košík

V EVÚ a následne v EVPÚ som prežil cely svoj profesijný život. Prišiel som v dobe začiatkov aplikácie IT technológií, čo ma okamžite zaujalo a ukázalo mi smer, ktorému by som sa chcel venovať. Zažil som tu vzrušujúci vývoj od diernych štítkov cez dierne pásky a floppy disky až po súčasné počítače a ich praktické využitie. Vždy som mal možnosť učiť sa od skúsených kolegov, a za to som vďačný všetkým, s kým som mal česť spolupracovať.

Juraj Kubík
Juraj
Kubík
Vo firme EVPÚ a.s. pracujem už 30 rokov. Táto firma mi prirástla k srdcu, cítim sa tu veľmi dobre. Záleží mi na prosperite firmy a jej úspechoch na trhu. Vždy som bol osobne zapojený do všetkého, čo sa tu deje, a snažím aj mojím pričinením prispieť k úspechu firmy a k tomu, aby mala dobré meno nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Život v EVPÚ

Nechodíme do práce len preto, aby sme makali. Vieme sa aj poriadne zabaviť a upevniť kolektív!

Práca u nás je výnimočná. Svojim zamestnancom ponúkame množstvo výhod, ktoré menia bežné pracovné prostredie na podnecujúce a podporujúce miesto, kde sa môžeme spoločne rozvíjať. Okrem toho poskytujeme prístup k širokej škále profesionálnych príležitostí a vzdelávacích programov, pre individuálny rast a kariérny rozvoj našich ľudí. Naša otvorená a inkluzívna firemná kultúra vytvára atmosféru, kde sa každý z nás cíti, že jeho prínos je hodnotný a vítaný.

Flexibilný pracovný čas

Rozvrhni si pracovný čas podľa svojich potrieb. Či už vstávaš skoro, alebo máš problém sa prebudiť, naplánuj si deň tak, aby si bol produktívny.

Priateľské prostredie

Pracuj s ľuďmi s rovnakou krvnou skupinou!

Firemný park

Počas prestávky si môžeš oddýchnuť v príjemnom prostredí stromov a načerpať nové sily.

Vzdelávanie a konferencie

Veríme, že každý z nás by mal na sebe neustále pracovať. Ponúkame ti možnosť vzdelávania sa vo svojom odbore a stať sa lepším v tom, čo ťa baví.

Športu zdar

V zdravom tele, zdraví duch! U nás máš možnosť zúčastniť sa rôznych športových aktivít. Či už navštíviš plaváreň, prídeš do práce na bicykli alebo si zašportuješ s celým tímom, budeme určite pri tom.

Práca cez víkend

Musíš byť v práci cez víkend? Ceníme si to, preto nadčasy cez víkendy preplácame nad rámec zákona.

Príspevok na dopravu

Nebývaš za rohom? Nevadí! Náklady na dopravu ti čiastočne preplatíme.

Príspevok na stravu

Aj niektorý z nás sú veľkí labužníci a máme radi dobré jedlo, preto prispievame na stravu nad rámec zákona.

Príspevok na DDS

Na tvojej budúcnosti nám záleží, preto ti aj my prispejeme na to, aby si sa na dôchodku mal lepšie.

Voľné pracovné pozície u nás

Momentálne obsadzujeme tieto pracovné pozície

Chceš prácu, ale ešte stále študuješ? Naštartuj svoju kariéru ako brigádnik!

Ak si ešte študent a hľadáš spôsob, ako začať budovať svoju kariéru, brigáda u nás môže byť ideálnym štartom. Ponúkame ti príležitosť získať cenné pracovné skúsenosti a rozvíjať svoje schopnosti, zatiaľ čo si stále v škole.
Zároveň získaš počas práce u nás skúsenosti s pracovným prostredím, tímovou spoluprácou a riešením reálnych pracovných úloh. Navyše po skončení štúdia budeš môcť u nás pokračovať vo svojej kariére.

Vyplň formulár nižšie a pridaj sa k nám!
Ukrývaš v sebe talent, ktorý by sme mali spoznať?
Chceš sa stať súčasťou tímu, ale nenašiel si tú správnu pozíciu? Pošli nám životopis a ukáž nám, čo sa v tebe skrýva!