Do tímu hľadáme šikovného nákupcu

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť pre tvoju kariéru. U nás nájdeš dynamické prostredie, kde môžeš rásť a rozvíjať svoje schopnosti. Veríme v potenciál každého jednotlivca a poskytujeme príležitosť pracovať na inovatívnych projektoch v tíme skúsených profesionálov. Ak hľadáš miesto, kde ťa ocenia, kde sa môžeš neustále učiť a vyrastať, pridaj sa k nám a spoločne budujme úspešnú kariéru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • nákup tuzemského a zahraničného materiálu
  • vypracovanie cenových ponúk od dodávateľov
  • výber a hodnotenie dodávateľov
  • dopytovanie materiálu na základe požiadaviek
  • vyhľadávanie nových dodávateľov a znižovanie materiálových nákladov
  • zodpovednosť za prípravu cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
  • príprava analýz a akčných plánov súvisiacich s konkrétnou materiálovou skupinou
  • zaistenie druhostupňovej kontroly dodávaných podkladov od žiadateľov pre nahrávanie nových nakupovaných položiek
  • spolupráca pri zaraďovaní nových položiek do databázy
  • riešenie prípadných náhrad materiálových položiek prostredníctvom dodávateľov
  • riadenie a optimalizácia objednávok materiálu
  • objednávanie prepravy kuriérom
  • sledovanie kvality, stavu zásob, sledovanie dodacích lehôt
  • riešenie vzniknutých problémov, dosahovanie cieľov v oblasti nákladov
  • dodržiavanie zákonov, interných predpisov, dodržiavanie požiadaviek ISO
  • reporting a sledovanie KPI

Čo od teba požadujeme:

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk

stredne pokročilý (B2)

Prax

5 rokov

Prax na pozícii nákupca

Ďalšie požadované zručnosti::

Ostatné znalosti:

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Asseco Spin – Pokročilý
  • SAP – Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • SAP/SPIN – Pokročilý
  • technické myslenie
  • dodržiavanie termínov, komunikačné a organizačné schopnosti
  • adaptabilita na nové technológie a procesy
  • lojalita, zvládanie stresu

Informácie o pracovnej pozícii

Miesto výkonu práce

Nová Dubnica

Mzda

1500 EUR / mesiac

výsledná mzda závisí od preukázaných schopností a skúseností kandidáta

Termín nástupu

ihneď / dohodou

Druh pomeru

plný úväzok

Chceš pracovať s nami? Daj nám o sebe vedieť!

Chceš sa stať súčasťou tímu, ale nenašiel si tú správnu pozíciu? Pošli nám životopis a ukáž nám, čo sa v tebe skrýva!