Kariéra a spolupráca

Pracovná ponuka

Pracovník vo výskume a vývoji

IT – Administrátor
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € (minimálny plat v závislosti od praxe a skúseností) + motivačný program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa IT systémov;
  • Inštalácia PC (HW aj SW) ;
  • Konfigurácia PC pod OS WIN;
  • Technická podpora pre IT/IS;
  • Správa serverov pod WIN SERVER;
  • Správa poštového servera na platforme KERIO;
  • Starostlivosť o tlačiarne, kopírovacie stroje;

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou zameranej na výskum, vývoj a výrobu elektrotechnických zariadení pre domáci trh ako aj na export do celého sveta.
Sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu.
Zodpovedajúce ohodnotenie a motivačný program.

Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Informácie o výberovom konaní
V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite, prosím, svoj životopis spolu so sprievodným listom v slovenskom a anglickom jazyku. V životopise uveďte aj Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy. Skúšobná doba je 3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Informatika, elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti
Podmienka: Anglický jazyk – mierne pokročilý

Ostatné znalosti
Microsoft Windows – pokročilý
MS Office – pokročilý
Microsoft SERVER – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Prehľad a orientácia v oblasti IT
Orientácia v oblasti siete a sieťových protokolov
Skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT techniky
Analytické myslenie
Kreativita
Schopnosť pracovať v kolektíve
Flexibilita
Pozitívne myslenie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť EVPÚ, a.s. je dlhoročný producent výrobkov výkonovej a špeciálnej elektroniky ako pre domáci trh, tak aj pre zahraničné trhy.
Počet zamestnancov
280

Adresa spoločnosti
EVPÚ, a.s.
Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Záujemcovia o pracovné pozície získajú bližšie informácie na e-mailovej adrese: pers@evpu.sk

Zavrieť